Go back

Products

Show all

Kredki ołówkowe trójkątne metaliczne

Showing the single result

Produktów na stronie: 12 36

W dziełach plastycznych postaw na kreatywność i urozmaicenia, które zapewnią Ci nasze metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe. Są one wyjątkowe i będą stanowić ciekawe uzupełnienie wielu prac lub nawet będą ich fundamentem. Idealnie sprawdzają się zarówno w rękach profesjonalnych rysowników, jak i w przyborniku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkicowaniem i rysowaniem. To prawdziwy must have dla każdego artysty, który ceni sobie oryginalność i innowacyjne techniki.

Wyjątkowe trójkątne, metaliczne kredki ołówkowe dla każdego

O proponowanym produkcie można wiele powiedzieć, ponieważ są to kredki ołówkowe, trójkątne i metaliczne. Oznacza to, że pozostawiają na papierze przykuwający wzrok połysk widoczny pod światło, kojarzący się właśnie z błyszczącymi metalami. Oprócz tego gwarantują one wyraziste, żywe i nasycone kolory o doskonałej jakości. Ich trójkątny kształt sprawia, że po odłożeniu ich na przykład na biurko nie toczą się one i tym samym nie spadają. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko, że grafit ulegnie uszkodzeniu i połamie się wewnątrz czarnej, drewnianej oprawy.

Istotne jest także to, że jest to wyrób uniwersalny, z którego korzystają osoby praworęczne i leworęczne. Metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe leżą wygodnie w dłoni, dzięki czemu zapewniają komfort nawet w ciągu wielu godzin spędzonych nad kartką papieru. Dodatkową zaletą jest fakt, że łatwo się je temperuje, co ułatwia codzienne dbanie o przybory. Są też miękkie w użyciu, nie kruszą się i nie pylą, a wyrysowane na kartce linie się nie rozmazują.

Postaw na kreatywność i inspirację z wyjątkowymi kredkami metalicznymi

Tym, co wyróżnia proponowane metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe jest to, że są one świetnie widoczne na ciemnym lub czarnym tle. Z powodzeniem możesz więc stworzyć swoje dzieło na brązowym, granatowym czy ciemnozielonym kartonie lub papierze i w ten sposób wyeksponujesz charakterystyczny połysk, jaki te przybory pozostawiają po ich użyciu. Dzięki temu wyróżnisz także żywe kolory, które będą świetnie kontrastowały z przygaszonym drugim planem.

Doskonale sprawdzają się one w przypadku, gdy łączy je się z klasycznymi produktami. Użyj pasteli, tradycyjnych kredek ołówkowych lub innych przyborów, a następnie stwórz przyciągające wzrok detale z metalicznym połyskiem. To świetny sposób na eksperymentowanie z formą lub na podkreślenie konkretnych elementów w rysunku. Dzięki temu mogą stać się profesjonalnym narzędziem pracy dla zawodowca lub doskonałą zabawą dla dziecka, które dopiero uczy się rysować.

Postaw na doskonałą jakość metalicznych kredek ołówkowych

W naszym asortymencie znajdziesz trójkątne, metaliczne kredki ołówkowe w wygodnych, solidnych opakowaniach, takich jak na przykład zestaw dwunastu połyskujących, żywych kolorów – pomarańczy, fioletu, zieleni czy czerwieni. Na dodatek dołączona jest do niego poręczna, mocna temperówka, dzięki czemu od razu możesz zasiąść do swojej kreatywnej pracy i wypróbować wszystkie możliwości, jakie dają te wyjątkowe przybory. 

News

 • Akademia Astra_szkolenia dla nauczycieli
  Astra Academy – a training program for teachers

  The Astra Academy Education and Training Program is a free project aimed at preschool, early childhood and art teachers who wish to improve their professional skills in the development of children’s fine motor skills.

 • Frutolina
  Frutolina – magic plastic mass now on sale

  Frutolina, is a plastic mass designed for creative play and to support children’s sensory development. Its hallmark is an extremely intense fruity fragrance, which, combined with appropriately selected colors, creates a whole new dimension of play.

 • pastele-olejne
  Oil pastels – learn 3 inspirations for extraordinary artwork

  Drawing and painting are some of the best ways to express yourself and your own emotions through art. Can anyone, regardless of age, paint a picture with oil pastels? Here’s a hint – use some simple tips and create amazing works of art together with us.

More articles