Kredki ołówkowe trójkątne metaliczne

Visualizzazione del risultato

Produktów na stronie: 12 36

W dziełach plastycznych postaw na kreatywność i urozmaicenia, które zapewnią Ci nasze metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe. Są one wyjątkowe i będą stanowić ciekawe uzupełnienie wielu prac lub nawet będą ich fundamentem. Idealnie sprawdzają się zarówno w rękach profesjonalnych rysowników, jak i w przyborniku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkicowaniem i rysowaniem. To prawdziwy must have dla każdego artysty, który ceni sobie oryginalność i innowacyjne techniki.

Wyjątkowe trójkątne, metaliczne kredki ołówkowe dla każdego

O proponowanym produkcie można wiele powiedzieć, ponieważ są to kredki ołówkowe, trójkątne i metaliczne. Oznacza to, że pozostawiają na papierze przykuwający wzrok połysk widoczny pod światło, kojarzący się właśnie z błyszczącymi metalami. Oprócz tego gwarantują one wyraziste, żywe i nasycone kolory o doskonałej jakości. Ich trójkątny kształt sprawia, że po odłożeniu ich na przykład na biurko nie toczą się one i tym samym nie spadają. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko, że grafit ulegnie uszkodzeniu i połamie się wewnątrz czarnej, drewnianej oprawy.

Istotne jest także to, że jest to wyrób uniwersalny, z którego korzystają osoby praworęczne i leworęczne. Metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe leżą wygodnie w dłoni, dzięki czemu zapewniają komfort nawet w ciągu wielu godzin spędzonych nad kartką papieru. Dodatkową zaletą jest fakt, że łatwo się je temperuje, co ułatwia codzienne dbanie o przybory. Są też miękkie w użyciu, nie kruszą się i nie pylą, a wyrysowane na kartce linie się nie rozmazują.

Postaw na kreatywność i inspirację z wyjątkowymi kredkami metalicznymi

Tym, co wyróżnia proponowane metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe jest to, że są one świetnie widoczne na ciemnym lub czarnym tle. Z powodzeniem możesz więc stworzyć swoje dzieło na brązowym, granatowym czy ciemnozielonym kartonie lub papierze i w ten sposób wyeksponujesz charakterystyczny połysk, jaki te przybory pozostawiają po ich użyciu. Dzięki temu wyróżnisz także żywe kolory, które będą świetnie kontrastowały z przygaszonym drugim planem.

Doskonale sprawdzają się one w przypadku, gdy łączy je się z klasycznymi produktami. Użyj pasteli, tradycyjnych kredek ołówkowych lub innych przyborów, a następnie stwórz przyciągające wzrok detale z metalicznym połyskiem. To świetny sposób na eksperymentowanie z formą lub na podkreślenie konkretnych elementów w rysunku. Dzięki temu mogą stać się profesjonalnym narzędziem pracy dla zawodowca lub doskonałą zabawą dla dziecka, które dopiero uczy się rysować.

Postaw na doskonałą jakość metalicznych kredek ołówkowych

W naszym asortymencie znajdziesz trójkątne, metaliczne kredki ołówkowe w wygodnych, solidnych opakowaniach, takich jak na przykład zestaw dwunastu połyskujących, żywych kolorów – pomarańczy, fioletu, zieleni czy czerwieni. Na dodatek dołączona jest do niego poręczna, mocna temperówka, dzięki czemu od razu możesz zasiąść do swojej kreatywnej pracy i wypróbować wszystkie możliwości, jakie dają te wyjątkowe przybory. 

Notizie

  • Astra Academy – programma di formazione per insegnanti

    Il programma di istruzione e formazione di Astra Academy è un progetto gratuito rivolto agli insegnanti di scuola materna, della prima infanzia e di arte che desiderano migliorare le proprie competenze professionali nello sviluppo della motricità fine dei bambini.

  • Frutolina – massa magica in plastica ora in vendita

    Frutolina è una massa di plastica progettata per il gioco creativo e per sostenere lo sviluppo sensoriale dei bambini. Il suo tratto distintivo è una fragranza fruttata insolitamente intensa che, abbinata a colori opportunamente selezionati, crea una nuova dimensione di gioco.

  • Pastelli a olio: scoprite 3 ispirazioni per opere d’arte straordinarie

    Il disegno e la pittura sono tra i modi migliori per esprimere se stessi e le proprie emozioni attraverso l’arte. Chiunque, indipendentemente dall’età, può dipingere un quadro con i pastelli a olio? Ecco un suggerimento: seguite alcuni semplici consigli e create insieme a noi fantastiche opere d’arte.

Altri articoli