Kredki ołówkowe trójkątne metaliczne

Einzelnes Ergebnis wird angezeigt

Produktów na stronie: 12 36

W dziełach plastycznych postaw na kreatywność i urozmaicenia, które zapewnią Ci nasze metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe. Są one wyjątkowe i będą stanowić ciekawe uzupełnienie wielu prac lub nawet będą ich fundamentem. Idealnie sprawdzają się zarówno w rękach profesjonalnych rysowników, jak i w przyborniku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkicowaniem i rysowaniem. To prawdziwy must have dla każdego artysty, który ceni sobie oryginalność i innowacyjne techniki.

Wyjątkowe trójkątne, metaliczne kredki ołówkowe dla każdego

O proponowanym produkcie można wiele powiedzieć, ponieważ są to kredki ołówkowe, trójkątne i metaliczne. Oznacza to, że pozostawiają na papierze przykuwający wzrok połysk widoczny pod światło, kojarzący się właśnie z błyszczącymi metalami. Oprócz tego gwarantują one wyraziste, żywe i nasycone kolory o doskonałej jakości. Ich trójkątny kształt sprawia, że po odłożeniu ich na przykład na biurko nie toczą się one i tym samym nie spadają. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko, że grafit ulegnie uszkodzeniu i połamie się wewnątrz czarnej, drewnianej oprawy.

Istotne jest także to, że jest to wyrób uniwersalny, z którego korzystają osoby praworęczne i leworęczne. Metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe leżą wygodnie w dłoni, dzięki czemu zapewniają komfort nawet w ciągu wielu godzin spędzonych nad kartką papieru. Dodatkową zaletą jest fakt, że łatwo się je temperuje, co ułatwia codzienne dbanie o przybory. Są też miękkie w użyciu, nie kruszą się i nie pylą, a wyrysowane na kartce linie się nie rozmazują.

Postaw na kreatywność i inspirację z wyjątkowymi kredkami metalicznymi

Tym, co wyróżnia proponowane metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe jest to, że są one świetnie widoczne na ciemnym lub czarnym tle. Z powodzeniem możesz więc stworzyć swoje dzieło na brązowym, granatowym czy ciemnozielonym kartonie lub papierze i w ten sposób wyeksponujesz charakterystyczny połysk, jaki te przybory pozostawiają po ich użyciu. Dzięki temu wyróżnisz także żywe kolory, które będą świetnie kontrastowały z przygaszonym drugim planem.

Doskonale sprawdzają się one w przypadku, gdy łączy je się z klasycznymi produktami. Użyj pasteli, tradycyjnych kredek ołówkowych lub innych przyborów, a następnie stwórz przyciągające wzrok detale z metalicznym połyskiem. To świetny sposób na eksperymentowanie z formą lub na podkreślenie konkretnych elementów w rysunku. Dzięki temu mogą stać się profesjonalnym narzędziem pracy dla zawodowca lub doskonałą zabawą dla dziecka, które dopiero uczy się rysować.

Postaw na doskonałą jakość metalicznych kredek ołówkowych

W naszym asortymencie znajdziesz trójkątne, metaliczne kredki ołówkowe w wygodnych, solidnych opakowaniach, takich jak na przykład zestaw dwunastu połyskujących, żywych kolorów – pomarańczy, fioletu, zieleni czy czerwieni. Na dodatek dołączona jest do niego poręczna, mocna temperówka, dzięki czemu od razu możesz zasiąść do swojej kreatywnej pracy i wypróbować wszystkie możliwości, jakie dają te wyjątkowe przybory. 

Nachrichten

  • Astra Academy – Fortbildungsprogramm für Lehrer

    Das Aus- und Fortbildungsprogramm der Astra-Akademie ist ein kostenloses Projekt, das sich an Vorschul-, Kleinkind- und Kunsterzieher richtet, die ihre beruflichen Fähigkeiten in der Entwicklung der Feinmotorik von Kindern verbessern möchten.

  • Frutolina – magische Plastikmasse jetzt im Handel

    Frutolina ist eine Kunststoffmasse, die für das kreative Spiel und zur Förderung der sensorischen Entwicklung von Kindern entwickelt wurde. Sein Markenzeichen ist ein außerordentlich intensiver fruchtiger Duft, der in Verbindung mit entsprechend ausgewählten Farben eine ganz neue Dimension des Spielens schafft.

  • Ölpastelle – entdecken Sie 3 Inspirationen für außergewöhnliche Kunstwerke

    Zeichnen und Malen gehören zu den besten Möglichkeiten, sich selbst und die eigenen Gefühle durch Kunst auszudrücken. Kann jeder, egal welchen Alters, ein Bild mit Ölpastellkreiden malen? Hier ein Tipp: Befolgen Sie ein paar einfache Tipps und schaffen Sie gemeinsam mit uns erstaunliche Kunstwerke.

Weitere Artikel