Kredki ołówkowe trójkątne metaliczne

Mostrando el único resultado

Produktów na stronie: 12 36

W dziełach plastycznych postaw na kreatywność i urozmaicenia, które zapewnią Ci nasze metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe. Są one wyjątkowe i będą stanowić ciekawe uzupełnienie wielu prac lub nawet będą ich fundamentem. Idealnie sprawdzają się zarówno w rękach profesjonalnych rysowników, jak i w przyborniku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkicowaniem i rysowaniem. To prawdziwy must have dla każdego artysty, który ceni sobie oryginalność i innowacyjne techniki.

Wyjątkowe trójkątne, metaliczne kredki ołówkowe dla każdego

O proponowanym produkcie można wiele powiedzieć, ponieważ są to kredki ołówkowe, trójkątne i metaliczne. Oznacza to, że pozostawiają na papierze przykuwający wzrok połysk widoczny pod światło, kojarzący się właśnie z błyszczącymi metalami. Oprócz tego gwarantują one wyraziste, żywe i nasycone kolory o doskonałej jakości. Ich trójkątny kształt sprawia, że po odłożeniu ich na przykład na biurko nie toczą się one i tym samym nie spadają. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko, że grafit ulegnie uszkodzeniu i połamie się wewnątrz czarnej, drewnianej oprawy.

Istotne jest także to, że jest to wyrób uniwersalny, z którego korzystają osoby praworęczne i leworęczne. Metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe leżą wygodnie w dłoni, dzięki czemu zapewniają komfort nawet w ciągu wielu godzin spędzonych nad kartką papieru. Dodatkową zaletą jest fakt, że łatwo się je temperuje, co ułatwia codzienne dbanie o przybory. Są też miękkie w użyciu, nie kruszą się i nie pylą, a wyrysowane na kartce linie się nie rozmazują.

Postaw na kreatywność i inspirację z wyjątkowymi kredkami metalicznymi

Tym, co wyróżnia proponowane metaliczne, trójkątne kredki ołówkowe jest to, że są one świetnie widoczne na ciemnym lub czarnym tle. Z powodzeniem możesz więc stworzyć swoje dzieło na brązowym, granatowym czy ciemnozielonym kartonie lub papierze i w ten sposób wyeksponujesz charakterystyczny połysk, jaki te przybory pozostawiają po ich użyciu. Dzięki temu wyróżnisz także żywe kolory, które będą świetnie kontrastowały z przygaszonym drugim planem.

Doskonale sprawdzają się one w przypadku, gdy łączy je się z klasycznymi produktami. Użyj pasteli, tradycyjnych kredek ołówkowych lub innych przyborów, a następnie stwórz przyciągające wzrok detale z metalicznym połyskiem. To świetny sposób na eksperymentowanie z formą lub na podkreślenie konkretnych elementów w rysunku. Dzięki temu mogą stać się profesjonalnym narzędziem pracy dla zawodowca lub doskonałą zabawą dla dziecka, które dopiero uczy się rysować.

Postaw na doskonałą jakość metalicznych kredek ołówkowych

W naszym asortymencie znajdziesz trójkątne, metaliczne kredki ołówkowe w wygodnych, solidnych opakowaniach, takich jak na przykład zestaw dwunastu połyskujących, żywych kolorów – pomarańczy, fioletu, zieleni czy czerwieni. Na dodatek dołączona jest do niego poręczna, mocna temperówka, dzięki czemu od razu możesz zasiąść do swojej kreatywnej pracy i wypróbować wszystkie możliwości, jakie dają te wyjątkowe przybory. 

Noticias

  • Academia Astra: programa de formación para profesores

    El Programa de Educación y Formación de Astra Academy es un proyecto gratuito dirigido a profesores de preescolar, educación infantil y arte que deseen mejorar sus competencias profesionales en el desarrollo de la motricidad fina de los niños.

  • Frutolina – masa plástica mágica ya a la venta

    Frutolina, es una masa de plástico diseñada para el juego creativo y para favorecer el desarrollo sensorial de los niños. Su sello distintivo es una fragancia afrutada inusualmente intensa que, combinada con colores adecuadamente seleccionados, crea toda una nueva dimensión de juego.

  • Pasteles al óleo – descubre 3 inspiraciones para obras de arte extraordinarias

    Dibujar y pintar son algunas de las mejores formas de expresarse y expresar las propias emociones a través del arte. ¿Puede cualquier persona, independientemente de su edad, pintar un cuadro con pasteles al óleo? Te damos una pista: sigue unos sencillos consejos y crea increíbles obras de arte con nosotros.

Más artículos