Go back

Products

Show all

Kredki

Showing 1–12 of 99 results

Produktów na stronie: 12 36

Nasza marka łączy wiele pokoleń – znają ją dziadkowie, rodzice i najmłodsi. To dla nich przygotowujemy kolorowe kredki świecowe i akwarelowe – pojedyncze i w zestawach. Od samego początku dbamy o najwyższą jakość wykonania i trwałość produktów. Dzięki temu zyskały one zaufanie polskich i europejskich klientów. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować całą kolekcję dostępną w bieżącej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem online!

Astra – zestaw kredek szkolnych dla dzieci

Jako producent dbamy o zdrowy rozwój przedszkolaków i uczniów. Z myślą zwłaszcza o kilkuletnich użytkownikach przygotowaliśmy zestaw kredek trójkątnych. Lekko zaokrąglone krawędzie ergonomiczne dopasowują się do małych dłoni. Palce prawidłowo układają się na każdej z trzech ścianek, co zapewnia prawidłowy chwyt. W ten sposób nawet w trakcie długiego rysowania ręce mają zapewnione komfortowe warunki. Kolorowe komplety akwarelowe i świecowe wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów. W czasie produkcji troszczymy się również o dobrostan przyrody. Do naszych oprawek wybieramy jedynie drewno z certyfikatem FSC. Warto kupić to, co najlepsze!

Zalety kredek świecowych i akwarelowych

Zależy nam na zadowoleniu osób, które każdego dnia korzystają z prezentowanych na tej stronie wyrobów. Mając to na uwadze, ciągle ulepszamy proces ich wytwarzania i dobór komponentów. Tak powstają wyjątkowe zestawy kolorowych kredek świecowych i akwarelowych:

 • odpornych na złamania,

 • o żywych i trwałych barwach,

 • w poręcznych opakowaniach.

Wystarczy uwolnić wyobraźnię i utrwalić ją na kolorowych rysunkach.

Czym różnią się kredki akwarelowe od świecowych?

Na początek warto zauważyć, że kolorowe kredki akwarelowe mogą być używane na sucho i na mokro, czyli z użyciem wody. Taka technika pozwala na uzyskanie ciekawych i bardzo plastycznych efektów. Dodatkowo dzięki zastosowaniu różnego stopnia nacisku końcówki na papier kreska może być subtelna lub bardzo wyraźna. To duży atut, który cenią użytkownicy.

Jeśli chodzi o świecowe zestawy, to częściej kupowane są dla początkujących małych artystów. Pojedyncza kredka woskowa jest krótsza od ołówkowej i lżejsza. Stąd jest ona wprost stworzona dla niewielkich dłoni. Kolejnymi mocnymi stronami produktów są intensywne pigmenty oraz brak konieczności temperowania. Zestawy artykułów świecowych i akwarelowych są do nabycia w sklepie internetowym!

Artykuły plastyczne Astra – kolorowe kredki do piórnika

Początek roku szkolnego to bardzo ważny moment dla uczniów i ich rodziców. Na tę okazję warto zaopatrzyć się w nowe przybory, które posłużą przez długi czas. Wysoka jakość zestawów Astra sprawiła, że popularność naszej marki ciągle rośnie. Cieszymy się, że przybory pomagają dzieciom rozwijać umiejętności i wyobraźnię. Mali artyści chętnie sięgają po kolorowe kredki świecowe i akwarelowe do piórników, by tworzyć piękne różnobarwne prace. Tradycja ta ma już prawie 100 lat i mamy nadzieję, że kolejne pokolenia również będą korzystały z tych artykułów plastycznych. Zapraszamy na zakupy każdego dnia roku szkolnego, a także w wakacje!

News

 • Akademia Astra_szkolenia dla nauczycieli
  Astra Academy – a training program for teachers

  The Astra Academy Education and Training Program is a free project aimed at preschool, early childhood and art teachers who wish to improve their professional skills in the development of children’s fine motor skills.

 • Frutolina
  Frutolina – magic plastic mass now on sale

  Frutolina, is a plastic mass designed for creative play and to support children’s sensory development. Its hallmark is an extremely intense fruity fragrance, which, combined with appropriately selected colors, creates a whole new dimension of play.

 • pastele-olejne
  Oil pastels – learn 3 inspirations for extraordinary artwork

  Drawing and painting are some of the best ways to express yourself and your own emotions through art. Can anyone, regardless of age, paint a picture with oil pastels? Here’s a hint – use some simple tips and create amazing works of art together with us.

More articles