Go back

Products

Show all

Kredki grafionowe

10 produktów

Produktów na stronie: 12 36

Jesteś miłośnikiem rysowania i dbasz o jakość swoich prac? A może Twoje dziecko potrzebuje produktów dobrego gatunku, by rozwijać swoje umiejętności na szkolnym kółku plastycznym? Wybierz dostępne w naszym asortymencie wyjątkowe kredki grafionowe, dzięki którym uzyskasz wspaniałe efekty w swoich rysunkach. To przybory popularne zarówno wśród młodszych rysowników, jak i zawodowców. Są uniwersalne, wygodnie leżą w ręce i korzystają z niego tak samo osoby praworęczne, jak i leworęczne.

Czym właściwie są kredki grafionowe?

Oferujemy klientom kredki grafionowe, ale nie każdy zapewne wie, co to jest. Najprościej można je opisać jako wyrób podobny do woskowych przyborów rysunkowych. Składają się one przede wszystkim ze sztyftu wyrabianego z glinki kaolinowej. Całość otoczona jest zazwyczaj kolorową, papierową owijką. Czasami dostępne są także w drewnianej oprawie. W przeciwieństwie do woskowych produktów nie mają one charakterystycznego połysku oraz tłustości, z której znane są świecowe wyroby. 

Liczne zalety korzystania z wyjątkowych kredek grafionowych

Dzięki tworzywom, z których są wyrabiane, kredki grafionowe nie brudzą rąk i nie wymagają temperowania. Ich czubki zawsze są gotowe do użycia i narysowania wyrazistych, ostrych linii lub skomplikowanych kształtów. Bardzo łatwo więc się z nich korzysta. Nie pylą się i nie rozmazują na kartce, co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów. Glinka kaolinowa jest także odporna na uszkodzenia, dzięki czemu nawet upadek z biurka po nieuważnym strąceniu jej przez przedszkolaka nie złamie jej na pół. Jeśli zaś już do tego dojdzie, to z powodzeniem dalej można korzystać z wyrobu. 

Kolejną zaletą proponowanych kredek grafionowych jest ich bardzo silna pigmentacja. Za ich pomocą wykorzystasz bardzo żywe, nasycone kolory i starannie wypełnisz puste przestrzenie na kartce. Ich właściwości kryjące sprawdzą się na każdym rodzaju papieru, dlatego też idealnie nadają się jako wyposażenie szkolne uczniów. Szeroka paleta barw sprawia, że intensywnie zielony trawnik lub błękitne niebo wykreujesz w swojej pracy bez problemu.

Szeroka paleta żywych barw w kredkach grafionowych

Gdy wiesz już, co to jest kredka grafionowa, to możesz znaleźć w naszym asortymencie satysfakcjonujący Cię zestaw kolorów. Proponujemy różne komplety, zawierające na przykład dwanaście lub dwadzieścia cztery barwy. Z takim wyposażeniem narysujesz wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, a Twoja pociecha będzie się świetnie bawić, mieszając ze sobą różne odcienie. Taki zestaw powinien zaspokoić też potrzeby zawodowych rysowników.

Proponowane przez nas kredki grafionowe dostępne są w solidnych, kartonowych opakowaniach. Świetnie ochronią one zawartość w trakcie transportu, między innymi wewnątrz szkolnego plecaka. Kolorowe, wesołe grafiki, którymi są ozdobione, z pewnością przypadną do gustu najmłodszym i poruszą ich wyobraźnię czy nawet zainspirują ich rysunki. Poczuj prawdziwą przyjemność, jaka płynie z tworzenia i kreowania wspaniałych dzieł, dzięki przyborom najwyższej jakości. 

News

 • Akademia Astra_szkolenia dla nauczycieli
  Astra Academy – a training program for teachers

  The Astra Academy Education and Training Program is a free project aimed at preschool, early childhood and art teachers who wish to improve their professional skills in the development of children’s fine motor skills.

 • Frutolina
  Frutolina – magic plastic mass now on sale

  Frutolina, is a plastic mass designed for creative play and to support children’s sensory development. Its hallmark is an extremely intense fruity fragrance, which, combined with appropriately selected colors, creates a whole new dimension of play.

 • pastele-olejne
  Oil pastels – learn 3 inspirations for extraordinary artwork

  Drawing and painting are some of the best ways to express yourself and your own emotions through art. Can anyone, regardless of age, paint a picture with oil pastels? Here’s a hint – use some simple tips and create amazing works of art together with us.

More articles