Kredki grafionowe

10 produktów

Produktów na stronie: 12 36

Jesteś miłośnikiem rysowania i dbasz o jakość swoich prac? A może Twoje dziecko potrzebuje produktów dobrego gatunku, by rozwijać swoje umiejętności na szkolnym kółku plastycznym? Wybierz dostępne w naszym asortymencie wyjątkowe kredki grafionowe, dzięki którym uzyskasz wspaniałe efekty w swoich rysunkach. To przybory popularne zarówno wśród młodszych rysowników, jak i zawodowców. Są uniwersalne, wygodnie leżą w ręce i korzystają z niego tak samo osoby praworęczne, jak i leworęczne.

Czym właściwie są kredki grafionowe?

Oferujemy klientom kredki grafionowe, ale nie każdy zapewne wie, co to jest. Najprościej można je opisać jako wyrób podobny do woskowych przyborów rysunkowych. Składają się one przede wszystkim ze sztyftu wyrabianego z glinki kaolinowej. Całość otoczona jest zazwyczaj kolorową, papierową owijką. Czasami dostępne są także w drewnianej oprawie. W przeciwieństwie do woskowych produktów nie mają one charakterystycznego połysku oraz tłustości, z której znane są świecowe wyroby. 

Liczne zalety korzystania z wyjątkowych kredek grafionowych

Dzięki tworzywom, z których są wyrabiane, kredki grafionowe nie brudzą rąk i nie wymagają temperowania. Ich czubki zawsze są gotowe do użycia i narysowania wyrazistych, ostrych linii lub skomplikowanych kształtów. Bardzo łatwo więc się z nich korzysta. Nie pylą się i nie rozmazują na kartce, co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów. Glinka kaolinowa jest także odporna na uszkodzenia, dzięki czemu nawet upadek z biurka po nieuważnym strąceniu jej przez przedszkolaka nie złamie jej na pół. Jeśli zaś już do tego dojdzie, to z powodzeniem dalej można korzystać z wyrobu. 

Kolejną zaletą proponowanych kredek grafionowych jest ich bardzo silna pigmentacja. Za ich pomocą wykorzystasz bardzo żywe, nasycone kolory i starannie wypełnisz puste przestrzenie na kartce. Ich właściwości kryjące sprawdzą się na każdym rodzaju papieru, dlatego też idealnie nadają się jako wyposażenie szkolne uczniów. Szeroka paleta barw sprawia, że intensywnie zielony trawnik lub błękitne niebo wykreujesz w swojej pracy bez problemu.

Szeroka paleta żywych barw w kredkach grafionowych

Gdy wiesz już, co to jest kredka grafionowa, to możesz znaleźć w naszym asortymencie satysfakcjonujący Cię zestaw kolorów. Proponujemy różne komplety, zawierające na przykład dwanaście lub dwadzieścia cztery barwy. Z takim wyposażeniem narysujesz wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, a Twoja pociecha będzie się świetnie bawić, mieszając ze sobą różne odcienie. Taki zestaw powinien zaspokoić też potrzeby zawodowych rysowników.

Proponowane przez nas kredki grafionowe dostępne są w solidnych, kartonowych opakowaniach. Świetnie ochronią one zawartość w trakcie transportu, między innymi wewnątrz szkolnego plecaka. Kolorowe, wesołe grafiki, którymi są ozdobione, z pewnością przypadną do gustu najmłodszym i poruszą ich wyobraźnię czy nawet zainspirują ich rysunki. Poczuj prawdziwą przyjemność, jaka płynie z tworzenia i kreowania wspaniałych dzieł, dzięki przyborom najwyższej jakości. 

Notizie

  • Astra Academy – programma di formazione per insegnanti

    Il programma di istruzione e formazione di Astra Academy è un progetto gratuito rivolto agli insegnanti di scuola materna, della prima infanzia e di arte che desiderano migliorare le proprie competenze professionali nello sviluppo della motricità fine dei bambini.

  • Frutolina – massa magica in plastica ora in vendita

    Frutolina è una massa di plastica progettata per il gioco creativo e per sostenere lo sviluppo sensoriale dei bambini. Il suo tratto distintivo è una fragranza fruttata insolitamente intensa che, abbinata a colori opportunamente selezionati, crea una nuova dimensione di gioco.

  • Pastelli a olio: scoprite 3 ispirazioni per opere d’arte straordinarie

    Il disegno e la pittura sono tra i modi migliori per esprimere se stessi e le proprie emozioni attraverso l’arte. Chiunque, indipendentemente dall’età, può dipingere un quadro con i pastelli a olio? Ecco un suggerimento: seguite alcuni semplici consigli e create insieme a noi fantastiche opere d’arte.

Altri articoli