Go back

Products

Show all

Kredki ołówkowe cedrowe akwarelowe Prestige

4 produktów

Produktów na stronie: 12 36

Szukasz idealnej inspiracji do tworzenia? Zobacz, co oferują Ci akwarelowe, cedrowe kredki ołówkowe Prestige dostępne w naszym asortymencie. To doskonałe wyroby, które przeznaczone są dla osób bardziej zaawansowanych, korzystających z profesjonalnych technik rysunku. Każda sztuka świetnie leży w dłoni, co docenią zarówno prawo-, jak i leworęczni.

Warto pamiętać, że rodzaj wykorzystywanych przyborów ma swoje odzwierciedlenie w efekcie końcowym tworzonych dzięki nim prac. Produkty z serii Prestige są znane ze swojej doskonałej jakości, docenianej nie tylko przez osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rysowaniem, ale też przez profesjonalnych twórców.

Doskonała jakość akwarelowych kredek ołówkowych z drewna cedrowego

Proponowane przez nas ołówkowe kredki akwarelowe Prestige wykonane są z drewna cedrowego o wysokiej trwałości i jakości. Otrzymało ono certyfikat FSC, który oznacza, że jest pozyskiwane bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu tego surowca przybory możesz łatwo zatemperować, rysuje się nimi miękko i wygodnie się je trzyma.

Warto zwrócić uwagę na to, że proponowanymi ołówkowymi kredkami cedrowymi można pracować na sucho i mokro. Po dodaniu do rysunku odrobiny wody i rozprowadzeniu jej specjalnym pędzelkiem uzyskasz bowiem efekt podobny do tego, jaki dają farby akwarelowe. W ten sposób stworzysz subtelne przejścia kolorów, delikatne rozmycia i uzyskasz głębię swoich obrazów.

Akwarelowe kredki ołówkowe we wszystkich kolorach tęczy

W ofercie naszego sklepu znajdują się zestawy cedrowych, akwarelowych kredek ołówkowych Prestige zawierające 12, 24, 36 i 48 egzemplarzy. Dzięki temu możesz tworzyć obrazki w wielu odcieniach. Paleta obejmuje bowiem kolory od białego, poprzez żółte, czerwone, niebieskie, zielone, aż do brązów i czerni. Sprawia to, że doskonale oddasz każdy detal swojego dzieła. Szeroka paleta barw umożliwia bowiem operowanie światłocieniem oraz eksperymentowanie z kolorystyką prac.

Sam zdecyduj, czy wybierzesz zestaw podstawowych dwunastu kolorów i samodzielne tworzenie kolejnych odcieni, czy lubisz mieć wybór i wolisz na przykład czterdzieści osiem gotowych barw, z którymi odtworzenie żadnego detalu nie będzie dla Ciebie problemem.

Zainspiruj się z akwarelowymi kredkami ołówkowymi Prestige

W pracy twórczej liczy się nie tylko natchnienie, ale także właściwie wyposażony piórnik. Wybierz więc doskonałe, akwarelowe kredki ołówkowe Prestige wykonane z drewna cedrowego. Nie pylą one w trakcie używania i nie rozmazują się na kartce. Pozwalają naśladować wyjątkowy efekt farb wodnych. To świetny sposób na eksperymentowanie ze swoim stylem i techniką, co doceniają osoby, które pracują z przyborami rysunkowymi każdego dnia. 

Dodatkową zaletą proponowanych akwarelowych, cedrowych kredek ołówkowych Prestige jest metalowe pudełko, w które są zapakowane. Jest ono bardzo wytrzymałe i trwałe, przez co skutecznie chroni swoją zawartość. Na dodatek opakowanie ma także wiele walorów estetycznych, więc świetnie sprawdzi się jako prezent dla małego i dużego artysty.

News

 • Akademia Astra_szkolenia dla nauczycieli
  Astra Academy – a training program for teachers

  The Astra Academy Education and Training Program is a free project aimed at preschool, early childhood and art teachers who wish to improve their professional skills in the development of children’s fine motor skills.

 • Frutolina
  Frutolina – magic plastic mass now on sale

  Frutolina, is a plastic mass designed for creative play and to support children’s sensory development. Its hallmark is an extremely intense fruity fragrance, which, combined with appropriately selected colors, creates a whole new dimension of play.

 • pastele-olejne
  Oil pastels – learn 3 inspirations for extraordinary artwork

  Drawing and painting are some of the best ways to express yourself and your own emotions through art. Can anyone, regardless of age, paint a picture with oil pastels? Here’s a hint – use some simple tips and create amazing works of art together with us.

More articles