Go back

Products

Show all

Kredki ołówkowe - pojedyncze, na sztuki

Showing 1–12 of 15 results

Produktów na stronie: 12 36

Zdarzyło Ci się kiedyś zgubić element z zestawu przyborów lub poszukiwać tylko jednego potrzebnego koloru? Na szczęście możesz sięgnąć po pojedyncze kredki ołówkowe sprzedawane na sztuki. Nie musisz już zamawiać całego opakowania dla jakiegoś koloru. To bardzo praktyczny sposób, który ratuje rysowników w trudnych sytuacjach i umożliwia zakup produktów poza kompletem, a do tego sprawia, że nie przepłacasz za coś, czego akurat nie potrzebujesz.

Wykreuj własny komplet kredek w wybranych kolorach

Jednak proponowane pojedyncze kredki ołówkowe na sztuki to coś więcej niż uzupełnienie wybrakowanego kompletu. Razem z nimi możesz bowiem stworzyć samodzielny zestaw z najbardziej lubianych i najczęściej wykorzystywanych kolorów. Dzięki temu skompletujesz swoją wyjątkową paletę barw, z których będziesz korzystać w trakcie rysowania czy szkicowania. Przekonaj się, że jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie.

Szeroki wybór barw pojedynczych kredek ołówkowych

W naszej ofercie znajduje się wiele popularnych kolorów pojedynczych kredek ołówkowych na sztuki, dzięki którym można tworzyć wyjątkowe rysunki. Proponujemy zarówno delikatne odcienie, takie jak cielisty, różowy czy srebrny, jak i mocniejsze tony, na przykład czerwony, granatowy czy fioletowy. Wśród nich znajdzie się także wyjątkowy tęczowy egzemplarz. Wszystkie barwy cechują się nasyconym pigmentem, pozwalającym na uzyskanie żywych, przyciągających uwagę efektów.

Dostępne w naszym asortymencie pojedyncze kredki ołówkowe sprzedawane na sztuki są wykonane z trwałych materiałów. Mocna, drewniana oprawa sprawia, że ukryty w ich wnętrzu grafit jest dobrze chroniony przed połamaniem się na przykład w trakcie upadku z biurka. To także gwarancja tego, że z łatwością je zatemperujesz. Doskonale sprawdzą się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i w trakcie lekcji plastyki w przedszkolu lub w szkole podstawowej.

Wygoda i komfort dzięki naszym kredkom ołówkowym

Doskonałe wykonanie proponowanych pojedynczych kredek ołówkowych na sztuki przekłada się na komfortową pracę. Nie pylą i nie rozmazują się po kartce, a także trudno je złamać. Wszystko to dzięki materiałom, z których je wykonano. Ergonomiczny kształt sprawia, że wygodnie leżą w dłoni i stosowane są zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne. Dzięki temu nawet długie godziny spędzone na rysowaniu staną się przyjemnością. Z kolei zastosowany rodzaj grafitu to gwarancja, że Twoje rysunki z czasem nie wypłowieją i nie stracą swoich żywych kolorów.

Nie warto ryzykować jakością tworzonych prac. Lepiej od razu postawić na pojedyncze kredki ołówkowe dostępne na sztuki w naszym asortymencie, dzięki którym stworzysz żywe, barwne prace w wybranych kolorach. Już dziś skomponuj własny zestaw odcieni lub uzupełnij gotowy komplet o ten jeden zagubiony egzemplarz i ciesz się efektami, jakie możesz uzyskać na papierze w trakcie tworzenia. To wygodne rozwiązanie, które pozwala Ci na stworzenie takiego asortymentu do rysowania, którego potrzebujesz – bez zbędnych elementów.

News

 • Akademia Astra_szkolenia dla nauczycieli
  Astra Academy – a training program for teachers

  The Astra Academy Education and Training Program is a free project aimed at preschool, early childhood and art teachers who wish to improve their professional skills in the development of children’s fine motor skills.

 • Frutolina
  Frutolina – magic plastic mass now on sale

  Frutolina, is a plastic mass designed for creative play and to support children’s sensory development. Its hallmark is an extremely intense fruity fragrance, which, combined with appropriately selected colors, creates a whole new dimension of play.

 • pastele-olejne
  Oil pastels – learn 3 inspirations for extraordinary artwork

  Drawing and painting are some of the best ways to express yourself and your own emotions through art. Can anyone, regardless of age, paint a picture with oil pastels? Here’s a hint – use some simple tips and create amazing works of art together with us.

More articles