Astra

продажа

Tel.: +48 22 346 07 65

Tel.: +48 22 346 07 72

Tel.: +48 22 346 07 64

Tel.: +48 22 346 07 71

Tel.: +48 22 346 07 80

Mail: sprzedaz@astrapolska.pl


Export:

Tel.: +48 22 346 07 85

Mail: export@astrapolska.pl

обслуживание клиентов

Tel.: +48 22 346 07 65

Tel.: +48 22 346 07 72

Tel.: +48 22 346 07 64

Tel.: +48 22 346 07 71

Fax: +48 22 346 07 80

Mail: zamowienia@astrapolska.pl

офис

ASTRA S.A.

ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa

Tel.: +48 22 346 07 85

Mail: sekretariat@astrapolska.pl

NIP: 107 00 05 693

маркетинг

Rafał Januszewski

тел.: 693 194 472

Электронная почта: rjanuszewski@astrapolska.pl


Регион: północno-zachodni

Воеводства: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, część wielkopolskiego

Maciej Sarnowski

тел.: 603 923 823

Электронная почта: msarnowski@astrapolska.pl


Регион: południowo-zachodni

Воеводства: lubuskie, część wielkopolskiego, część opolskiego, dolnośląskie

Krzysztof Zbytniewski

тел.: 605 783 735

Электронная почта: kzbytniewski@astrapolska.pl


Регион: północno-wschodni

Воеводства: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Paweł Kwiatek

тел.: 603 923 835

Электронная почта: pkwiatek@astrapolska.pl


Регион: południowo-wschodni

Воеводства: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie oraz część mazowieckiego

Adam Dymowicz

тел.: 693 196 224

Электронная почта: adymowicz@astrapolska.pl


Регион: centralno-południowy

Воеводства: łódzkie, śląskie, część opolskiego i część małopolskiego

Контактная форма