Astra

„ASTRA INSPIRUJE - czyli jak pokolorować świat dziecka”.


Zorganizuj w swoim mieście bezpłatne, dwugodzinne szkolenie dedykowane gronu pedagogicznemu przedszkoli i szkół podstawowych. Na warsztatach przedstawimy inspirujące prace wykonane technikami plastycznymi takimi jak rysunek, malarstwo oraz modelowanie przestrzenne. Krok po kroku zaprezentujemy jak wykonać kilka ćwiczeń z wykorzystaniem produktów marki ASTRA!


Co możesz zyskać?


- zwiększysz swoje kwalifikacje pedagogiczne w zakresie zajęć plastycznych
- rozwiniesz swoje artystyczne pasje i rozbudujesz swoje plastyczne portfolio
- pokażemy Ci jak pozytywnie wpływać na rozwój artystyczny dzieci
- nauczymy jak wykorzystywać plastykę w terapii

W ramach uczestnictwa otrzymasz poradnik, w którym znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań oraz wybrane materiały plastyczne.

Grupa uczestników biorących udział w szkoleniu to minimum 35 osób.


Skontaktuj się z naszą trenerką - będziemy dla Ciebie najlepszą inspiracją do działań artystycznych!

Zespół trenerów

Olga Dziubak

Olga Dziubak

tel. +48 506 677 844

Edukatorka Astry, prowadzi pełne pasji szkolenia zwracając szczególną uwagę na zagadnienia arteterapeutyczne. Ukończyła studia w zakresie malarstwa i sztuki nowych mediów. Stosuje wiedzę technologiczną w praktyce, nauczając o technikach plastycznych w odniesieniu do historii sztuki i twórczości artystów na przestrzeni wieków. Uwalnia kreatywną energię z najbardziej zamkniętych na formę osób. Program zajęć tworzy w oparciu o doświadczenie w prowadzeniu warsztatów twórczych z dziećmi w Polsce i za granicą.

Wika Krauz

Wika Krauz

tel. +48 506 677 751

Zajmuje się tworzeniem ilustracji, edukacją artystyczną, animacją kultury oraz etnografią. W niezwykle zaangażowany sposób prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z powodzeniem łączy różne techniki pracy artystycznej, a także animacyjnej.