Astra

„ASTRA INSPIRUJE - czyli jak pokolorować świat dziecka”.


Zorganizuj w swoim mieście bezpłatne, dwugodzinne szkolenie dedykowane gronu pedagogicznemu przedszkoli i szkół podstawowych. Na warsztatach przedstawimy inspirujące prace wykonane technikami plastycznymi takimi jak rysunek, malarstwo oraz modelowanie przestrzenne. Krok po kroku zaprezentujemy jak wykonać kilka ćwiczeń z wykorzystaniem produktów marki ASTRA!


Co możesz zyskać?


- zwiększysz swoje kwalifikacje pedagogiczne w zakresie zajęć plastycznych
- rozwiniesz swoje artystyczne pasje i rozbudujesz swoje plastyczne portfolio
- pokażemy Ci jak pozytywnie wpływać na rozwój artystyczny dzieci
- nauczymy jak wykorzystywać plastykę w terapii

W ramach uczestnictwa otrzymasz poradnik, w którym znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań oraz wybrane materiały plastyczne.

Grupa uczestników biorących udział w szkoleniu to minimum 35 osób.


Skontaktuj się z naszym koordynatorem do spraw szkoleń - będziemy dla Ciebie najlepszym dostawcą ze świata sztuki!

Zespół trenerów

Agnieszka Łońska

Agnieszka Łońska

tel. +48 506 677 844

Z wykształcenia jestem nauczycielem, plastykiem i historykiem sztuki. Podczas pracy w szkole dowiedziałam się w jaki sposób przeprowadzić ciekawe zajęcia artystyczne, wiedzę tą postaram się Państwu przekazać na warsztatach.


„To, co się w największym wysiłku tworzy, winno wyglądać tak, jakby powstało szybko, prawie bez wysiłku, z zupełną łatwością, na przekór prawdzie.” – Michał Anioł.

Na przekór - stwórzmy coś efektownego z łatwością!


Maria Olizar-Zakrzewska

Maria Olizar-Zakrzewska

tel. +48 506 677 751

Z wykształcenia jestem pedagogiem i grafikiem. Doświadczenie artystyczne zbieram od lat, poprzez ciągły kontakt ze światem sztuki, co jest moją pasją. Praca z dziećmi i młodzieżą pozwoliła mi wejrzeć w ich świat i odpowiedzieć na ich artystyczne potrzeby. Zbierane przez lata doświadczenie przekazuję dalej, inspirując nauczycieli i zachęcając do dalszego rozwoju artystycznego.