Astra

„ASTRA INSPIRUJE - czyli jak pokolorować świat dziecka”.


Zapraszamy na bezpłatne, dwugodzinne szkolenie dedykowane gronu pedagogicznemu przedszkoli i szkół podstawowych, na którym zapoznasz się z technikami plastycznymi takimi jak rysunek, malarstwo oraz modelowanie przestrzenne. Krok po kroku zaprezentujemy jak wykonać kilka inspirujących ćwiczeń z wykorzystaniem produktów marki ASTRA!

Co możesz zyskać?


- zwiększysz swoje kwalifikacje pedagogiczne w zakresie zajęć plastycznych
- rozwiniesz swoje artystyczne pasje i rozbudujesz swoje plastyczne portfolio
- pokażemy Ci jak pozytywnie wpływać na rozwój artystyczny dzieci
- nauczymy jak wykorzystywać plastykę w terapii

W ramach uczestnictwa otrzymasz poradnik, w którym znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań oraz wybrane materiały plastyczne.

Skontaktuj się z naszym koordynatorem do spraw szkoleń - będziemy dla Ciebie najlepszym dostawcą ze świata sztuki!

Zespół trenerów

Martyna Boniewska

Martyna Boniewska

tel. 506 677 844

Moja specjalizacja to projektowanie graficzne i marketing. Dotychczasową praktykę udało mi się poszerzyć o działania związane z budowaniem wizerunku marki i jej pozycjonowaniem. Moim zadaniem jest znajdowanie prostych i kreatywnych rozwiązań plastycznych dla bazowych produktów, które stanowią integralną część budowania programu edukacyjnego dla najmłodszych

Sylwia Balcerak

Sylwia Balcerak

tel. 506 677 751

Zawód nauczyciela nosi na sobie wielkie brzemię – odpowiedzialność za rozwój dzieci oraz kreowanie wyobraźni. Z wykształcenia również jestem pedagogiem, dlatego współpraca z nauczycielami tak bardzo napawa mnie energią. Nasz szeroki asortyment zapewnia niezliczone możliwości, które z przyjemnością przedstawiam podczas szkoleń.