Kim jesteśmy

Dzieci są naszymi bohaterami

Potrzeby najmłodszych stanowią dla nas źródło inspiracji. Od lat wspomagamy ich pomysłowość, co ubarwia codzienność i wciąż rozwija nowe oblicze plastyki!

Kim jesteśmy

Obszary działalności

Wieloletnie budowanie struktur firmy opartej na solidnej tradycji pozwoliło nam rozwinąć działalność na wielu obszarach. Prowadzimy szeroko rozbudowany marketing m.in. na płaszczyźnie reklamy, promocji czy sponsoringu, a także prowadzimy darmowe warsztaty plastyczne. Budujemy też długofalowe relacje w obszarze B2B.


Kim jesteśmy

Nasze licencje

Oferujemy szeroką ofertę artykułów tekstylnych w barwach najsłynniejszych klubów piłkarskich.  Są to m.in. plecaki, saszetki, piórniki i wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do rozpoczęcia drogi z edukacją. Szczególną uwagę poświęcamy funkcjonalności i ergonomii naszych produktów zaprojektowanych przez najlepszych specjalistów.


Kim jesteśmy

Laboratorium i technologia

Posiadamy własne laboratorium, w którym każdy produkt poddawany jest szczegółowym badaniom. Produkcja wszystkich artykułów objęta jest zakładowym systemem jakości. Dzięki starannie prowadzonym badaniom laboratoryjnym uzyskujemy wszelkie atesty spełniające najbardziej rygorystyczne wymogi rynku Unii Europejskiej, w tym Europejski Znak Bezpieczeństwa CE.


Kim jesteśmy

Współpraca

Współpracujemy z prestiżowymi ośrodkami akademickimi i stowarzyszeniami wspierającymi szkoły, dzięki czemu możemy bezpośrednio wpływać na rozwój artystyczny dzieci i młodzieży. Patronujemy wielu inicjatywom edukacyjnym i kulturalnym. Od lat z pełnym zaangażowaniem wspieramy szkoły i przedszkola wyposażając je w najwyższej jakości artykuły dla najmłodszych.


ASTRA S.A. to czołowa polska marka, która wyróżnia się swoją długoletnią tradycją.

Jesteśmy obecni nie tylko na rynku polskim, ale też europejskim od blisko 90 lat. Kluczowe produkty takie jak plastelina, modelina czy farby stały się synonimem naszej marki. Sukcesywnie wzbogacamy swoje portfolio o nowe, innowacyjne i funkcjonalne pozycje.

Obecnie nasza oferta skupia szeroki wybór artykułów szkolnych, biurowych, artystycznych i tekstylnych. Podsiadamy wiele licencji i marek, które gwarantują różnorodność asortymentu i oryginalność wzorów dostosowanych do każdego wieku dziecka.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie i uznanie naszych klientów. Spostrzeżenia naszych użytkowników oraz ich sugestie stanowią dla nas fundament kształtowania oferty i umożliwiają nam zbudowanie wyselekcjonowanego zbioru produktów o najwyższej jakości.

ASTRA inspiruje od pokoleń!

ASTRA – Inspiruje od pokoleń!

Szeroka gama produktów marki ASTRA codziennie odkrywa nowe kierunki kształcenia artystycznego dzieci i młodzieży, zdobywając tym samym zaufanie nie tylko rodziców, ale też artystów i dydaktyków. Jest to zbiór bezpiecznych, nietoksycznych i wysokiej jakości artykułów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Poprzez zabawę uczą, wspomagają rozwój intelektualny oraz kreatywne myślenie.

ARTEA - zostań profesjonalistą.

Sukces artysty to przede wszystkim jego narzędzia, dlatego oferujemy linię ARTEA: najwyższej jakości produkty z kategorii sztuki zaawansowanej. Są to produkty komplementarne takie jak farby olejne, płótno czy media malarskie. Dzięki nim uda Ci się wyposażyć w pełni swoją pracownię!

AS - małe co nieco dla przedszkolaka.

Produkty marki AS dedykowane są naszym najmłodszym, dlatego takie produkty jak farby, plastelina czy modelina poddawane są wielu testom. Mieszanie ze sobą wszystkich kolorów, badanie wytrzymałości i elastyczności produktów to najczęściej wykonywane eksperymenty naszych ekspertów. Mając świadomość przedszkolnej codzienności proponujemy Państwu wydajną linię produktów AS, której produkty są łatwo zmywalne i gotowe na najbardziej zwariowane próby twórcze!

CREATIVO zachęca do wyrażania twórczej ekspresji.

Cała masa niezapomnianej frajdy.Znaczna część produktów linii CREATIVO to zestawy do samodzielnego wykonania. Praca nad nimi pobudza kreatywność kształtując wyobraźnię i twórczy zmysł. CREATIVO to także seria akcesoriów dekoracyjnych takich jak ozdobne cekiny, konfetti, naklejki brokatowe czy dekoracyjne kleje. Dzięki nim każda praca nabierze niepowtarzalnego wyrazu.

ASTRINO – wszystkie kolory zabawy!

Poza sztandarowymi produktami proponujemy kredkę grafionową, która dzięki pudrowej końcówce zachwyca swoim różnorodnym zastosowaniem. Bajkowy las ASTRINO wprowadzi Cię w krainę rysowaną niepowtarzalną kredką, która łączy w sobie wiele kolorów tęczy!

ZENITH – Spisuje się dobrze od pokoleń.

Marka z długoletnią tradycją, która skupia cenione od lat artykuły piśmiennicze. ZENITH to produkowane głównie w Polsce akcesoria biurowe wyróżniające się wysoką jakością. W ofercie posiadamy nie tylko długopisy automatyczne i ołówki, ale też stylowe pióra wieczne, eleganckie zestawy upominkowe i szeroką gamę akcesoriów.