Pomagajmy wspólnie dzieciom z Ukrainy! Sprawdź, jak dołączyć do akcji prowadzonej przez markę Szkołoteka i fundację Żyj z Pasją

20|04|2022

Pomagajmy wspólnie dzieciom z Ukrainy! Sprawdź, jak dołączyć do akcji prowadzonej przez markę Szkołoteka i fundację Żyj z Pasją

W wielu polskich szkołach rozpoczęli naukę ukraińscy uczniowie, którzy znaleźli w Polsce schronienie przed wojną. Do klasy Twojego syna lub córki również dołączyły takie dzieci? Zastanawiasz się, jak im pomóc? To prostsze niż myślisz! Przyłącz się do akcji prowadzonej przez markę Szkołoteka i fundację Żyj z Pasją, której celem jest wyposażenie uczniów z Ukrainy w niezbędne artykuły rysunkowe i pomoce naukowe. Przeczytaj nasz artykuł do końca, a dowiesz się wszystkiego. Zapraszamy do inspirującej lektury i działania razem z nami!


Astra Polska, Szkołoteka i fundacja Żyj z Pasją łączą siły!

Jako doświadczony producent materiałów plastycznych i artykułów rysunkowych nie mogliśmy pozostać obojętni na potrzeby ukraińskich dzieci, które, przyjeżdżając do naszego kraju, marzą o odrobinie spokoju i normalności. Aby ułatwić im rozpoczęcie nauki, Astra Polska za pośrednictwem Szkołoteki – własnej platformy edukacyjno-sprzedażowej, pragnie wspomóc ośrodki szkolno-wychowawcze i organizacje charytatywne, które wspierają uchodźców.

Chcemy im przekazać niezbędne produkty, które powinny znaleźć się w każdej szkolnej wyprawce. I tak narodziła się akcja TY, MY, RAZEM. Do współpracy zaprosiliśmy też fundację Żyj z Pasją. Przyłącz się do nas i razem skompletujmy wyprawki szkolne dla ukraińskich dzieci.

Jak można pomóc?

To prostsze niż myślisz! Wcale nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że wejdziesz na naszą platformę edukacyjno-sprzedażową Szkołoteka.pl i wykonasz kilka kliknięć:

  • zrób zakupy za co najmniej 100 złotych,

  • przy płaceniu za produkty szkolne wpisz hasło: „POMAGAM”,

  • po chwili otrzymasz 10% rabatu na zakupione materiały.

Ponadto za każde wydane 100 zł  – my ofiarujemy na rzecz fundacji Żyj z Pasją artykuły rysunkowe o wartości 10 zł. Ona z nich skompletuje wyprawki szkolne dla ukraińskich dzieci i przekaże je do odpowiednich placówek oraz osób prywatnych.

Zastanawiasz się, jaki asortyment jest objęty promocją? Nie nakładamy żadnych ograniczeń. Możesz zamówić dowolne produkty dostępne na stronie internetowej. Może to być jeden duży zestaw plastyczny czy plecak albo kilka mniejszych akcesoriów, np. farby i inne artykuły, o łącznej wartości co najmniej 100 złotych. To świetna okazja, by zrobić potrzebne zakupy, a przy okazji uczynić coś dobrego dla innych. Pokaż swoim pociechom, że pomaganie może być fajną zabawą i że dobro wraca ze zdwojoną siłą. Nie zwlekaj! Dołącz do nas już dziś!

Jeśli zakupione artykuły chciałbyś przekazać na potrzeby zbiórki, skontaktuj się z nami.

 Rola fundacji Żyj z Pasją w całej akcji

Zależało nam, aby w akcję włączyła się fundacja, która od lat wspiera dzieci i młodzież w walce o lepsze jutro, poszerza ich horyzonty umysłowe i uczy otwartości na innych. A że Astra Polska i stowarzyszenie Żyj z Pasją nieraz już łączyły siły, organizując np. „Wakacje z Pasją”, to i tym razem postanowiliśmy działać wspólnie dla dobra ukraińskich uczniów.

Fundacja pomaga nam koordynować działania, kompletuje i segreguje przekazane przez nas materiały oraz pomoce naukowe. Następnie rozsyła je do organizacji i osób prywatnych. Każda wyprawka szkolna to plecak wraz z pełnym wyposażeniem w niezbędne produkty, takie jak:

  • artykuły piśmiennicze i rysunkowe,

  • zestawy plastyczne,

  • bloki techniczne

i inne.

Chcesz wiedzieć więcej o przebiegu całej inicjatywy?

Wszechstronna pomoc dla ukraińskich dzieci nie byłaby możliwa, gdyby nie nasi partnerzy, wolontariusze i klienci. To praca tysięcy osób. Dołącz do nas i pomóż nam czynić dobro. Więcej przydatnych informacji na temat tej szlachetnej inicjatywy znajdziesz w naszych serwisach oraz na stronie partnera akcji – fundacjazyjzpasja.pl. Systematycznie będziemy publikować tam wiadomości dotyczące zebranych środków, ilości przekazanych materiałów oraz skompletowanych wyprawek. Mamy nadzieję, że z czasem znajdą się tam także fotorelacje, np. z wizyt w poszczególnych szkołach.

Razem możemy zdziałać najwięcej

Wiesz już wszystko? Przyłącz się do naszej akcji: Ty, My, Razem i wspólnie skompletujmy materiały szkolne i inne produkty dla ukraińskich uczniów, którzy zagościli w polskich szkołach. Pomóż nam pomagać, nie bądź obojętny! Ten drobny gest może sprawić, że na twarzy tysięcy dzieci znów pojawi się uśmiech i nie stracą one nadziei na lepsze jutro. Pamiętaj, razem możemy zdziałać więcej – zmieńmy świat na lepszy. Zacznijmy już dziś!