09|10|2019

Artykuły papiernicze MyHash

Artykuły papiernicze MyHash – pomysłowe i z charakterem

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nowy rok szkolny. Lada moment dzieci i młodzież złapią za plecaki, aby pobiec do budynków swoich szkół z motywacją do kolejnych dziesięciu miesięcy nauki. Czas spędzony w szkolnej ławce można umilić między innymi poprzez wybór ciekawych, kolorowych artykułów papierniczych. Na które się zdecydować?

Wzory, barwy, kreatywność

Kolorowe, ciekawie zaprojektowane przybory szkolne i papiernicze to bez wątpienia "must have" każdego ucznia. Z wszelkiego rodzaju piórników, zeszytów czy teczek korzysta się znacznie przyjemniej, jeśli ich okładki wyróżniają się wśród setek innych, zwyczajnych egzemplarzy. Warstwa wizualna wybieranych akcesoriów jest istotną kwestią - w końcu im lepszy wygląd, tym przyjemniejszy codzienny użytek. Produkty marki MyHash powstają z myślą o uczniach kreatywnych, patrzących na świat w pięknych barwach, uciekających od nudy. Co jest cechą charakterystyczną tych właśnie szkolnych artykułów? Miliony barw i wzorów, spośród których każdy, nawet najbardziej wymagający nastolatek, znajdzie coś dla siebie. Każdy kolejny brulion czy piórnik Hash, to inny pomysł pełen kolorów i modnych aplikacji. 

Akcesoria szkolne w odcieniach radości

Wzory umieszczane na piórnikach firmy Hash znajdą swoich miłośników zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Każda aplikacja na okładce czy materiale, przyciąga uwagę ze względu na kolorystykę i różnorodność nadrukowanych elementów. Gwiazdki, kwiaty, zwierzęta, figury geometryczne... to tylko kilka spośród nich. W kolekcji znajdują się nawet piórniki wykonane z pluszu! Nie ma tu miejsca na nudę, nie tylko w kwestii wzorów, ale także kształtów i wielkości akcesoriów. Podobnie jest w przypadku brulionów, zeszytów i teczek. Różne grubości i okładki z pewnością znajdą wielu zwolenników, tak w środowisku uczniów najmłodszych, jak i tych starszych. 

Artykuły papiernicze MyHash dostępne są w wielu sklepach internetowych, a także między innymi w tak dobrze znanym Empiku. Oprócz zeszytów, przyborów i piórników we wzory, czekają tam na uczniów ogromne ilości różnego rodzaju plecaków, toreb szkolnych, oraz worków na plecy. Marka Hash daje dzieciom i młodzieży spory wachlarz możliwości w kwestii doboru akcesoriów do charakteru i osobistych upodobań. Takie zakupy często kojarzą się uczniom z nieuchronnie kończącymi się wakacjami. Niech wybieranie wyprawki na kolejny rok szkolny pozwoli im spojrzeć na nowe miesiące nauki z uśmiechem i motywacją do działania!