Kleje uniwersalne

6 produktów

Produktów na stronie: 12 36

Nasza szeroka oferta to m.in. kleje uniwersalne. Dostępne w wariancie szybkoschnącym, przybory te są niezbędnikiem każdego ucznia – już od najmłodszych etapów edukacji. Artykuły szkolne tego typu sprzedajemy w przystępnych cenach, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość. Przekłada się ona m.in. na wydajność, a także łatwość nakładania na wybrane powierzchnie. Zachęcamy do składania zamówień!

Klej uniwersalny w tubce – kiedy warto go kupić?

Jedną z propozycji w zakresie środków do łączenia ze sobą np. arkuszy papieru jest klej uniwersalny szkolny znajdujący się w tubce. Taki rodzaj opakowania ma wielu zwolenników – głównie ze względu na bezproblemową aplikację. Dozowanie jest komfortowe, na co wpływ mają również dodatkowe udogodnienia. W przypadku szybkoschnących produktów z naszej oferty zalicza się do nich specjalny aplikator. To właśnie za jego pomocą można nałożyć wybraną ilość masy lepiącej na wybrane podłoże.

Tego typu artykuły zalecamy np. jako element szkolnej wyprawki – zarówno dla kilkulatków, jak i dzieci starszych. Klej szybkoschnący uniwersalny sprawdzi się też w biurze czy przy realizacji różnego rodzaju projektów artystycznych w domu lub pracowni. Zalecamy ponadto wykorzystywanie opisywanego wyrobu w introligatorniach. Odpowiedni typ środka sprawdzi się również w zakładzie stolarskim do łączenia ze sobą elementów z drewna lub drewnopochodnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć klientom pojedyncze tuby o określonej pojemności, a także gotowe zestawy składające się z kilkunastu sztuk produktu.

Jakie są istotne cechy kleju uniwersalnego w płynie?

Przygotowując wspomnianą już wyprawkę szkolną, warto zastanowić się ponadto nad zakupem takiego produktu jak uniwersalny, szybkoschnący klej w postaci ciekłej. Substancja w tym wypadku daje możliwość tworzenia linii, ale też np. kropek na wybranej powierzchni. Dzięki transparentności zapewniają one z kolei niewidoczne łączenia, które pożądane są przy wielu pracach plastycznych, w tym dziełach wykonanych w ramach tzw. scrapbookingu. Zaletą opisywanego produktu jest jego łatwe dozowanie. Kontrola w tym zakresie gwarantuje nałożenie pożądanej warstwy środka spajającego. Szkolny klej szybkoschnący w płynie jest uniwersalny i nadaje się zarówno do prostych, jak i bardziej zaawansowanych prac.

Wszechstronność to ważna cecha tego typu artykułów, które dzięki temu sprawdzają się na powierzchniach porowatych i gładkich. Substancja dzięki sporym możliwościom w zakresie dozowania jest materiałem łączącym elementy z papieru, ale też tkanin, drewna czy nawet ceramiki. Podobnie jak w przypadku kleju w tubce, również i środek spajający w stanie ciekłym jest szybkoschnący. To uniwersalne rozwiązanie szczególnie zalecane uczniom, którzy w ramach zajęć szkolnych zajmują się w dużej mierze wykonywaniem prac plastycznych lub przygotowują dzieła w domu – jako hobby.

Główne atuty uniwersalnych klejów szybkoschnących

Jako producent wspomnianych wyrobów dbamy o to, by były one przygotowane z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości. Przekłada się to na parametry gotowych klejów uniwersalnych w wersji szybkoschnącej. Artykuły szkolne tego typu, oferowane w naszym sklepie internetowym, są praktycznie bezwonne. Brak zapachu to duża zaleta w porównaniu do odpowiedników, które przez swoją intensywność mogą doprowadzić nawet do zatrucia w przypadku nieuważnego korzystania z produktu przez dziecko. W składzie nieobecne są ponadto rozpuszczalniki, co również jest istotne w kontekście bezpiecznego stosowania szkolnego kleju uniwersalnego.

Jest on określany jako szybkoschnący, czyli mający krótki czas wiązania. Nawet w takim wariancie możliwe jest ponadto dokonanie niewielkich korekt w zakresie ulokowania poszczególnych elementów spajanych ze sobą. Zanim substancja ulegnie całkowitemu stwardnieniu i połączy np. arkusze papieru, szybka relokacja pozwoli na uzyskanie pożądanej precyzji przy rozmieszczaniu fragmentów pracy plastycznej. Oprócz tego atutu warto zwrócić też uwagę na cenę opisywanych artykułów. Zadbaliśmy o to, by była ona jak najniższa – przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości przygotowania wspomnianego produktu. Zapraszamy do zakupu!

Nachrichten

  • Astra Academy – Fortbildungsprogramm für Lehrer

    Das Aus- und Fortbildungsprogramm der Astra-Akademie ist ein kostenloses Projekt, das sich an Vorschul-, Kleinkind- und Kunsterzieher richtet, die ihre beruflichen Fähigkeiten in der Entwicklung der Feinmotorik von Kindern verbessern möchten.

  • Frutolina – magische Plastikmasse jetzt im Handel

    Frutolina ist eine Kunststoffmasse, die für das kreative Spiel und zur Förderung der sensorischen Entwicklung von Kindern entwickelt wurde. Sein Markenzeichen ist ein außerordentlich intensiver fruchtiger Duft, der in Verbindung mit entsprechend ausgewählten Farben eine ganz neue Dimension des Spielens schafft.

  • Ölpastelle – entdecken Sie 3 Inspirationen für außergewöhnliche Kunstwerke

    Zeichnen und Malen gehören zu den besten Möglichkeiten, sich selbst und die eigenen Gefühle durch Kunst auszudrücken. Kann jeder, egal welchen Alters, ein Bild mit Ölpastellkreiden malen? Hier ein Tipp: Befolgen Sie ein paar einfache Tipps und schaffen Sie gemeinsam mit uns erstaunliche Kunstwerke.

Weitere Artikel