Artykuły plastyczne i dekoracyjne

Ergebnisse 1 – 12 von 719 werden angezeigt

Produktów na stronie: 12 36

Pozwalają pobudzać kreatywność i rozwijają sprawności manualne — artykuły plastyczne i dekoracyjne to narzędzia niezwykle ważne w edukacji artystycznej każdego młodego człowieka. Dzieci je uwielbiają, potrafią spędzać długi czas, tworząc własne kompozycje. Wyposażając odpowiednio warsztat małego artysty, dajemy mu środki, przy pomocy których może dawać upust swoim fantazjom wizualnym. Oferowane produkty doskonale nadają się zarówno do prowadzenia zajęć w większych grupach przedszkolnych i szkolnych, jak i podczas indywidualnej zabawy czy prac dekoracyjnych w domu.

Szeroki wybór produktów szkolnych, artystycznych i ozdobnych

W naszym sklepie internetowym i punktach stacjonarnych widnieje bogaty asortyment artykułów plastycznych i szkolnych, dzięki któremu można stworzyć wyprawkę dla uczniów, zadbać o wyposażenie piórnika i teczki na lekcje sztuki. Oferujemy również szeroką gamę elementów dekoracyjnych i kreatywnych służących do tworzenia niepowtarzalnych dzieł przez młodych artystów.

Żeby usprawnić proces zakupów online, narzędzia i przybory zostały pogrupowane w odpowiednie kategorie. Można przeglądać szeroki dział z artykułami malarskimi, w którym poza popularnymi plakatówkami do nabycia są również akwarele, a także tempery, farbki akrylowe, olejowe, pędzelki, oraz kubeczki na wodę. Dostępne są takie pomoce jak flamastry, kredki, gliny, modeliny, plasteliny, kleje, czy pastele zarówno olejne, jak i suche. Produkty nie są dedykowane wyłącznie najmłodszym użytkownikom, również do kupienia są przybory dla uczniów szkół plastycznych, czy osób zajmujących się sztuką. Znajdują się tu artykuły artystyczne od ołówków do szkicowania, węgielków rysunkowych, paletek malarskich po tusze kreślarskie.

Asortyment przeznaczony dla dzieci spełnia wszelkie rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej. Wszystkie dostępne artykuły dekoracyjne i plastyczne są bezpieczne i przyjazne maluchom.

Artykuły kreatywne i dekoracyjne

Sporym działem jest kategoria z artykułami plastycznymi kreatywnymi i dekoracyjnymi. Dzięki tym elementom szkraby mogą dać upust swoim fantazjom twórczym. Przygotowując unikatowe ozdoby, dzieci rozwijają myślenie artystyczne, ćwiczą motorykę małą, rozwija się ich wyobraźnia i spędzają twórczo czas na zabawie, która przede wszystkim sprawia im mnóstwo uciechy. Druciki kreatywne, pompony, taśmy i tasiemki to doskonałe komponenty do prac DIY. Naklejki na piance, brokaty sypkie, confetti, czy farby do malowania rękoma będą wspaniałym dodatkiem do zajęć sensorycznych.

W naszym sklepie znajdują się również zestawy, które świetnie sprawdzają się jako upominki zachęcający do rozwoju umiejętności plastycznych. Ciekawą propozycją jest komplet do scrapbookingu. Wykorzystanie sztuki ręcznego tworzenia i przystrajania albumów czy pamiętników to dobra lekcja organizacji, trening cierpliwości, koordynacji i wyrabianie zmysłu estetycznego. Artykuły dekoracyjne i artystyczne sprawdzają się do realizacji rozmaitych pomysłów, są narzędziem rozbudzającym, rozwijającym i podtrzymującym pasję tworzenia.

Rozwój artystyczny

Bogaty asortyment artykułów dekoracyjnych i plastycznych pozwala dopasować przybory odpowiadające potrzebom najmłodszych. Dzięki nim mają szansę rysować, malować, robić rozmaite wyklejanki, ozdoby i wymyślne konstrukcje trenując swoje rączki i rozwijając wyobraźnie. Angażujące zabawy przy laurkach i pracach okolicznościowych mogą zająć na długi czas małych artystów. Pokażmy dzieciom, że zajęcia plastyczne są prawdziwą przygodą, zabierzmy je w bajkowy świat kolorów i nietypowych faktur. Niech otwierają się na oryginalne rozwiązania, testują, eksperymentują i tworzą.

Artykuły papiernicze, szkolne i dekoracyjne warto regularnie uzupełniać. Zaskakując pociechy co jakiś czas nowymi elementami, dodatkowo je motywujemy i inspirujemy do pracy. W naszej hurtowni dostępne są produkty w korzystnych cenach i bogatym asortymencie, który jest na bieżąco uzupełniany i rozszerzany o najnowsze branżowe trendy. Działając w tym sektorze od wielu lat, chcemy zainteresować sztuką młodych ludzi, zaszczepić w nich pasję, motywować do realizowania własnych pomysłów.

Nachrichten

  • Astra Academy – Fortbildungsprogramm für Lehrer

    Das Aus- und Fortbildungsprogramm der Astra-Akademie ist ein kostenloses Projekt, das sich an Vorschul-, Kleinkind- und Kunsterzieher richtet, die ihre beruflichen Fähigkeiten in der Entwicklung der Feinmotorik von Kindern verbessern möchten.

  • Frutolina – magische Plastikmasse jetzt im Handel

    Frutolina ist eine Kunststoffmasse, die für das kreative Spiel und zur Förderung der sensorischen Entwicklung von Kindern entwickelt wurde. Sein Markenzeichen ist ein außerordentlich intensiver fruchtiger Duft, der in Verbindung mit entsprechend ausgewählten Farben eine ganz neue Dimension des Spielens schafft.

  • Ölpastelle – entdecken Sie 3 Inspirationen für außergewöhnliche Kunstwerke

    Zeichnen und Malen gehören zu den besten Möglichkeiten, sich selbst und die eigenen Gefühle durch Kunst auszudrücken. Kann jeder, egal welchen Alters, ein Bild mit Ölpastellkreiden malen? Hier ein Tipp: Befolgen Sie ein paar einfache Tipps und schaffen Sie gemeinsam mit uns erstaunliche Kunstwerke.

Weitere Artikel