Kredki ołówkowe trójkątne

Ergebnisse 1 – 12 von 26 werden angezeigt

Produktów na stronie: 12 36

W rysowaniu ważny jest nie tylko talent, pomysł czy inspiracja. Istotne są także wykorzystywane do tego narzędzia. Postaw więc na szeroki wybór i doskonałą jakość, dzięki którym uzyskasz wymarzone efekty w swoich szkicach. Wybierz trójkątne kredki ołówkowe Astra w zestawach mających 12 lub 24 kolory, które pozwolą Ci na przelanie na papier nawet najśmielszych pomysłów. Są to produkty znane od lat i z powodzeniem wykorzystywane zarówno przez zawodowych rysowników, jak i przez osoby, które dopiero się uczą. Są także częstym elementem wyposażenia szkolnych plecaków.

Trójkątne kredki ołówkowe Astra – dla dorosłych i dla dzieci

Proponowane przez nas trójkątne kredki ołówkowe Astra przeznaczone są więc dla dorosłych i dla dzieci. W przypadku tych drugich proponujemy na przykład wersję zawierającą 12 kolorów, z sympatyczną grafiką na opakowaniu. Z kolei osobom profesjonalnie wykorzystującym przybory rysunkowe oferujemy opakowania zapewniające 24 kolory. Cechują się bardzo wyrazistymi barwami, odpowiednio grubym grafitem oraz łatwością w temperowaniu, co pozwala przez długi czas utrzymać je w dobrym stanie.

Szeroka paleta barw trójkątnych kredek ołówkowych

W naszej ofercie stawiamy na różnorodność, tak by każdy klient znalazł w niej coś dla siebie. Dlatego też proponujemy pudełka z różną liczbą zawartych w nich przyborów. Trójkątne kredki ołówkowe Astra na 12 kolorów zapewniają podstawową paletę barw, która zadowoli na przykład uczącego się rysowania przedszkolaka, ale może być wystarczająca także dla starszych twórców.

Warto pamiętać, że wszystkie wyroby są skierowane zarówno do uczniów, jak i do dorosłego odbiorcy. Na przykład trójkątne kredki ołówkowe Astra w opakowaniu zawierającym 24 kolory można uznać za produkt dla bardziej zaawansowanych rysowników, którzy potrzebują szerokiego wachlarza odcieni, by jak najlepiej wyrazić swój zamysł na papierze – jednak taki komplet spodoba się również maluchom.

Różne zestawy ołówkowych kredek trójkątnych

W naszej ofercie znajdziesz różne komplety trójkątnych kredek ołówkowych Astra, na przykład opakowania na 12 lub 24 kolory. Dla osób poszukujących większej liczby wyrobów przeznaczone są ekspozytory, idealnie sprawdzające się w przedszkolu czy w szkole lub na ladzie sklepowej. Dzięki tej różnorodności możesz wybrać produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Dostępne są także specjalne zestawy, na przykład złożone tylko z pastelowych tonów lub wykonane z czarnego drewna. Wszystkie są łatwe w temperowaniu, nie pylą i nie rozmazują się w trakcie rysowania.

Wybierz najlepsze trójkątne kredki ołówkowe Astra

Nie wahaj się w kwestii jakości i zadbaj o to, by swoje wizje przenosić na papier przy użyciu doskonałych trójkątnych kredek ołówkowych Astra. Dzięki nim oddasz wszystkie szczegóły na swoich pracach. Produkty znajdą miejsce zarówno na biurku profesjonalisty, jak i w szkolnym plecaku dziecka, które dopiero uczy się rysować. Różnorodność proponowanych zestawów i ich wysoka jakość sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie w naszym asortymencie. Artykuły dostosowane są do użytku przez osoby prawo- oraz leworęczne, co czyni z nich uniwersalne narzędzia, który sprawdzą się przy wielu okazjach.

Nachrichten

  • Astra Academy – Fortbildungsprogramm für Lehrer

    Das Aus- und Fortbildungsprogramm der Astra-Akademie ist ein kostenloses Projekt, das sich an Vorschul-, Kleinkind- und Kunsterzieher richtet, die ihre beruflichen Fähigkeiten in der Entwicklung der Feinmotorik von Kindern verbessern möchten.

  • Frutolina – magische Plastikmasse jetzt im Handel

    Frutolina ist eine Kunststoffmasse, die für das kreative Spiel und zur Förderung der sensorischen Entwicklung von Kindern entwickelt wurde. Sein Markenzeichen ist ein außerordentlich intensiver fruchtiger Duft, der in Verbindung mit entsprechend ausgewählten Farben eine ganz neue Dimension des Spielens schafft.

  • Ölpastelle – entdecken Sie 3 Inspirationen für außergewöhnliche Kunstwerke

    Zeichnen und Malen gehören zu den besten Möglichkeiten, sich selbst und die eigenen Gefühle durch Kunst auszudrücken. Kann jeder, egal welchen Alters, ein Bild mit Ölpastellkreiden malen? Hier ein Tipp: Befolgen Sie ein paar einfache Tipps und schaffen Sie gemeinsam mit uns erstaunliche Kunstwerke.

Weitere Artikel