Astra

Biuro

ASTRA S.A.

ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa

Tel.: +48 22 346 07 85

Mail: sekretariat@astrapolska.pl

NIP: 107 00 05 693

Sprzedaż

Tel.: +48 22 346 07 65

Tel.: +48 22 346 07 72

Tel.: +48 22 346 07 64

Tel.: +48 22 346 07 71

Tel.: +48 22 346 07 80

Mail: sprzedaz@astrapolska.pl


Export:

Tel.: +48 22 346 07 85

Mail: export@astrapolska.pl

Dział obsługi klienta

Tel.: +48 22 346 07 65

Tel.: +48 22 346 07 72

Tel.: +48 22 346 07 64

Tel.: +48 22 346 07 71

Fax: +48 22 346 07 80

Mail: zamowienia@astrapolska.pl

Dział wzornictwa i marketingu

Regionalni kierownicy sprzedaży

Rafał Januszewski

tel.: 693 194 472

e-mail: rjanuszewski@astrapolska.pl


Region: północno-zachodni

Województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, część wielkopolskiego

Maciej Sarnowski

tel.: 603 923 823

e-mail: msarnowski@astrapolska.pl


Region: południowo-zachodni

Województwa: lubuskie, część wielkopolskiego, część opolskiego, dolnośląskie

Krzysztof Zbytniewski

tel.: 605 783 735

e-mail: kzbytniewski@astrapolska.pl


Region: północno-wschodni

Województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Paweł Kwiatek

tel.: 603 923 835

e-mail: pkwiatek@astrapolska.pl


Region: południowo-wschodni

Województwa: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie oraz część mazowieckiego

Adam Dymowicz

tel.: 693 196 224

e-mail: adymowicz@astrapolska.pl


Region: centralno-południowy

Województwa: łódzkie, śląskie, część opolskiego i część małopolskiego

Formularz kontaktowy